درد مشترک

در زیر مطلبی ازهمکار محترم خانم دادبین از وبلاگ گروه آموزشی زیست شناسی استان کرمان را به عنوان درد مشترک همه ما دبیران زیست شناس می اورم . خدا خیرشان دهاد .

 در تیرماه امسال که برای مسابقات آزمایشگاهی کشوری به همراه دانش اموزان منتخب به مشهد مقدس رفتیم در جلسه ایکه با معاونان محترم وزارت اموزش و پرورش داشتیم عنوان کردم دانش اموزان ما در مرحله اموزشگاه حاضر به رفتن به مسابقات نمیباشند و علنا اعلام میکنند فقط اتلاف وقت است شما برای انها امتیازی مانند داشتن ضریب در کنکور و یا کم شدن زمان سربازی  !!!!(به پیشنهاد پسرها) قائل شوید تا با رغبت بیشتری شرکت کنند . امروز صبح که بخشنامه مسابقات ازمایشگاهی و رایانه ای رسید وقتی در کلاس مطرح کردم برای مسابقات سه نفر لازم داریم بنابر این باید از همه امتحان بگیریم تا سه نفر انتخاب شوند  هیچ کس داوطلب نشد ، مثل اینکه دانش اموزان عاقبت اندیش تر از ما هستند واز قبل همه چیز را میدانند اگر چه گفتن اینکه  رقابت سالمی هست تا سطح علمی تان بالا میرود و در مدرسه و ناحیه و..... جایزه و امتیازاتی برای شما در نظر میگیرند هم فایده ای نداشت . بهتر دیدم تا  در وب لاگ بنویسم تا شاید شما همکار یا دانش اموز عزیز راهکاری برای ان در نظر بگیرید پیشنهادات ما به معاون وزیر راه به جایی نبرد !  

/ 12 نظر / 25 بازدید
نمایش نظرات قبلی
محمدي

سلام اقاي دوستكام راستش در اين باره به عنوان يك دانش آموز يه مطلب رو در وبسايت خودم نوشتم فكر كنم بهتره ديدگاه يك دانش آموز را در اين باره بدانيد http://mohamadi.pib.ir/

روش تدریس

سری زدم . موفق باشید. روش تدریس ؛ لینک همه معلمان ایران

صدام حسین

من یکی از دانش آموزان شما در مدرسهی شهید ثانی هستم . شما گاهی با هر شوخی کوچک واکنشی شدید انجام می دهید و عکس این موضوع. ما از شما می خواهیم که یکی از این نوع رفتار ها را انتخاب کرده و به کار ببندید . و از شما خواهش میکنم که بدنبال من نگردید. البته با ذکر این که شما دبیری بسیار عالی هستید.

پاسخ کانون نویسندگان به .................